Hotelik „KRECIK”

Hotelik KRECIK to miejsce, gdzie wyjeżdżający właściciele mogą zostawić swojego zwierzaka na czas nieobecności, nie musząc martwić się o jego zdrowie i bezpieczeństwo. 

Krecik zaczął działalność w czerwcu 2013 roku w Warszawie i przez ten czas umożliwił bezpieczny pobyt kilkuset zwierzętom. Najczęstszymi gośćmi KRECIKA są króliki, świnki morskie i szczury, ale bywają również szynszyle, koszatniczki, chomiki i myszoskoczki, susły Richardsona i pieski preriowe. Zostają zwykle w hotelu na kilka dni, ale czasem nawet na kilka tygodni. Niektóre z nich bywają kilka razy w roku.

Zwierzęta w KRECIKU mają stworzone komfortowe warunki, które w możliwie największym stopniu mają przypominać te domowe. Mieszkają we własnych klatkach lub zagrodach dostarczonych przez właścicieli. Poza tym korzystają z własnych misek, poideł, domków czy hamaków. Kuwety są regularnie czyszczone, w ciągu dnia obowiązują wybiegi, a wieczorami porcje ulubionych pieszczot. Przez całą dobę zwierzęta w hotelu mają zapewnioną profesjonalną opiekę weterynaryjną.

Każde zwierzę podczas pobytu w KRECIKU uczestniczy w sesji fotograficznej, której efekty można oglądać na stronie Hoteliku: http://hotelikkrecik.pl/

Właścicielką KRECIKA jest lek. wet. Agata Godlewska, co samo przez się gwarantuje, że zwierzęta bezpiecznie przetrwają rozłąkę i wrócą do domu zdrowe i zadowolone.

Kontakt: hotelikkrecik@gmail.com