Kim jest Jakub Kliszcz

Jakub Kliszcz

Kim jestem? Przede wszystkim pasjonatem. Po drugie weterynarzem. W końcu niegłupim gościem z własnym zdaniem i dużą ilością pomysłów.
Nazywam się Jakub Kliszcz.

Studia weterynaryjne w Warszawskiej SGGW skończyłem w 2008 roku. Przez cały okres nauki praktykowałem wyłącznie z małymi ssakami i od razu po studiach zacząłem pracować w przychodni o takim właśnie profilu. Przyjmuję szczury, myszy, gerbile, świnki morskie, szynszyle, króliki, susły oraz pieski preriowe. Większość gatunków, które leczę sam hodowałem lub wciąż hoduję w domu. Umiem więc połączyć wiedzę teoretyczną z doświadczeniami praktyka.

W pracy zawodowej zajmuję się interną oraz stomatologią zachowawczą i operacyjną. Jestem autorem artykułów w prasie branżowej oraz wykładów i szkoleń zarówno dla studentów jak i lekarzy weterynarii.

Wraz z Agatą Godlewską, Agnieszką Wdowiarską, Joanną Strąk, Anną Jałonicką-Rzepką, Karoliną Warchulską i Ewą Rosińską tworzymy zespół lekarzy przychodni PulsVet, która świadczy kompleksowe usługi z zakresu profilaktyki, leczenia i dietetyki małych ssaków.

Jeśli interesuje Cię moja biografia i masz ochotę poznać mnie bliżej, zapraszam na stronę nr 2, gdzie znajduje się subiektywnie zabarwiona opowieść o mojej drodze do zostania weterynarzem…