Weterynarz od królików w internecie

Czyli kilka słów o tym, dlaczego w ogóle powstała ta strona

Witam serdecznie nowo przybyłych…

Niektórzy z Państwa trafili na tą stronę przypadkiem, inni chcieli ją odszukać. Część z Was nie ma pojęcia kim jestem, ale znajdą się i tacy, którzy mieli okazję poznać mnie osobiście.  Bez względu na to skąd przybywacie Drodzy Państwo, postaram się, żebyście się nie zawiedli. Nazywam się Jakub Kliszcz i jestem lekarzem weterynarii.

Misją tej strony jest edukawanie Opiekunów drobnych ssaków – czyli Was Drodzy Odbiorcy – w zakresie szeroko pojętej opieki nad swoimi pupilami. Chcę stworzyć wyjątkowe miejsce w wirtualnej rzeczywistości, gdzie rzetelna wiedza przekazywana przez rodzimych fachowców, będzie poparta autorytetem uznanych w świecie wykładowców, naukowców i praktyków, poprzez ich artykuły, publikacje, książki i materiały konferencyjne. Chcę przesiać mity od faktów. Dać rozsądną alternatywę dla niesprawdzonych i czasem niebezpiecznych aspektów tak zwanej „forumowej” wiedzy oraz usystematyzować i zebrać w całość rozproszone po internetowej przestrzeni perełki mądrości.

Po co to wszystko? Mam dwa cele. Chcę, żeby zwierzakom było lepiej. A poza tym, ucząc innych, kształcę też siebie. Po prostu.

Zatem zapraszam…
I miłej lektury!